

You read that right.
We’re going to give you $25 CASH for EVERY SINGLE new customer of Gatsby you refer to us. Not only that, but each of your friends gets a 50% off discount too! There are NO LIMITS. Want $100? That's just 4 friends. $1,000? 40 friends. Let's get crazy...want $1 MILLION??? That's only 40,000 friends...
As founders of this little startup that could, we believe in our chocolate. It’s got the stats—HALF the calories, ALL the taste. If you do too, we need your help to spread the goodness of GATSBY - and the best part is that you get paid straight cash for your help!
Becoming part of Gatsby's Cash Club, it means you'll receive an exclusive and personal redeemable discount code *only for you*! You'll also get a unique, custom referral code made just for you that you can promote and share with your circle. When this code is used to make a purchase on our site, you'll earn CASH straight to your pocket!
Why are we giving away cash?

- We want to reward you, our best customer, for your hard work of spreading the message.
- Times have gotten expensive. Need gas money? Get 4 new friends to purchase Gatsby, you got $100 in your pocket. Refer 40 people in your network, now you have $1,000.
- People have to eat it to believe it. We’ve made magic with our chocolate recipe and want the world to know through experience. Tell everyone and their mother about it!
Inspiration For Your Content
We also encourage you to post photos promoting our brand (with your referral code) on social media. The more your friends, family, followers use your code, the more cash you get straight to your pocket!
Host a Gatsby Chocolate Tasting!
The best way to get your friends to shop Gatsby Chocolate? Have them taste the magic. Instead of spending money on a night out, MAKE money on a night IN. Have your BFFs over, introduce them to the Gatsby Chocolate you know and love, have them purchase, and earn cash!
Best of all, we made getting credit for your friends’ purchases easy:

- Regular price
-
fromper bar
$4.99$3.99from $4.99per bar - Sale price
- from $4.99
- Regular price
-
- Unit price
- /translation missing: en.general.accessibility.unit_price_separator

Peanut Butter Cups
Milk Chocolate Style
- Regular price
-
fromper pack
$4.16$3.33from $4.16per pack - Sale price
- from $4.16
- Regular price
-
- Unit price
- /translation missing: en.general.accessibility.unit_price_separator

Sea Salt Extra Dark
Dark Chocolate Style
- Regular price
-
fromper bar
$4.99$3.99from $4.99per bar - Sale price
- from $4.99
- Regular price
-
- Unit price
- /translation missing: en.general.accessibility.unit_price_separator
- Regular price
-
fromper bar
$4.99$3.99from $4.99per bar - Sale price
- from $4.99
- Regular price
-
- Unit price
- /translation missing: en.general.accessibility.unit_price_separator
- Regular price
-
fromper pack
$2.08$1.66from $2.08per pack - Sale price
- from $2.08
- Regular price
-
- Unit price
- /translation missing: en.general.accessibility.unit_price_separator

White Chocolate Peanut Butter Cups
White Chocolate Style
- Regular price
-
fromper pack
$4.16$3.33from $4.16per pack - Sale price
- from $4.16
- Regular price
-
- Unit price
- /translation missing: en.general.accessibility.unit_price_separator
- Regular price
-
fromper pack
$4.99$3.99from $4.99per pack - Sale price
- from $4.99
- Regular price
-
- Unit price
- /translation missing: en.general.accessibility.unit_price_separator
- Regular price
-
fromper bar
$4.99$3.99from $4.99per bar - Sale price
- from $4.99
- Regular price
-
- Unit price
- /translation missing: en.general.accessibility.unit_price_separator
- Regular price
-
fromper bar
$4.99$3.99from $4.99per bar - Sale price
- from $4.99
- Regular price
-
- Unit price
- /translation missing: en.general.accessibility.unit_price_separator

Seasonal Candy Cane Crunch
White Chocolate Style
- Regular price
-
from
per bar
$4.99$3.33from $4.99per bar - Sale price
- $4.99
- Regular price
-
- Unit price
- /translation missing: en.general.accessibility.unit_price_separator
- Regular price
-
fromper pack
$4.99$3.99from $4.99per pack - Sale price
- from $4.99
- Regular price
-
- Unit price
- /translation missing: en.general.accessibility.unit_price_separator
- Regular price
-
fromper pack
$4.16$3.33from $4.16per pack - Sale price
- from $4.16
- Regular price
-
- Unit price
- /translation missing: en.general.accessibility.unit_price_separator
